MÖBLER / Soffor / Utdragssoffa 7358211
nr 735 8211
Utdragssoffa
Sengustaviansk stil, 1800-tal, bermålad, längd: 190,
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 23 januari 2012
kl 19:33:16
800 kr
900 kr